Верифицированный профиль
6
Лет опыта
11
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
36
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
2246
Последний визит на сайт
сегодня
Вітаю! Моє ім'я Каріна. Моя мета — допомогти вам знайти ідеальне житло або вигідно продати вашу власність, використовуючи експертні знання ринку та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Чому варто співпрацювати саме зі мною?
✔ Глибоке знання ринку — аналіз трендів та цінової політики.
✔ Повний супровід угоди — від підбору варіантів до юридичного оформлення.
✔ Чесність та прозорість — ніяких прихованих умов
✔ Економія вашого часу — підбір варіантів під ваш бюджет та вимоги
✔ Клієнтоорієнтованість — враховую всі ваші побажання

Працюю як з покупцями, так і з продавцями. Готова відповісти на всі ваші запитання та запропонувати найкращі рішення!

Продажа квартир (29)

  • O S N O V A
    129 000 $
    1 497 $/м²

    Свободи ул., 20/5

    єОселя єВідновлення Епицентр ЖК Над Бугом
    3 комнаты
    86.2 / 47.4 / 15.8 м²
    этаж 14 из 16
    2021 год постройки
    вчера
    38283 3К ЖК Над Бугом, вул.Свободи, 14 поверх з 16 Перепланована в кухню-студію + 2 кімнати з гардеробною. Роздільний санвузол, душова кімната, пральня та кімната зберігання. Дизайнерський ремонт, тепла підлога, якісна електрика та сантехніка також якісні вхідні та міжкімнатні двері. Встановлено систему очистки води та зворотного осмосу. Квартира оснащена усією необхідною технікою та меблями для проживання( телевізор, пральна машина, посудомийна машина, електрична плита, духова шафа, мікрохвильова піч, холодильник, кондиціонер, витяжка, сушильна машина) Чудовий краєвид відкривається з вікон на місто. Поруч з будинком магазини, кав'ярні, супермаркети, зручна транспортна розв'язка. Для перегля...
    Риелтор
  • O S N O V A
    60 500 $
    1 592 $/м²

    Кармелюка ул., 5/2

    єОселя єВідновлення Озерная ЖК Avila Line
    1 комната
    38 / 21 / 8 м²
    этаж 3 из 9
    2022 год постройки
    вчера
    Риелтор
  • O S N O V A
    55 500 $
    1 207 $/м²

    Майборського ул., 11/1

    єОселя єВідновлення Раково ЖК Дом
    1 комната
    46 / 20 / 16 м²
    этаж 9 из 10
    2022 год постройки
    вчера
    Риелтор
  • O S N O V A
    51 850 $
    850 $/м²

    Озёрная ул., (Будинок)

    2 комнаты
    61 / 45 / 15 м²
    этаж 2 из 9
    2020 год постройки
    вчера
    ID: 42987 2к квартира в ЖК комфорт-класу Агора 7, вул. Озерна 61 кв.м, 2 поверх з 10, кухня 15м2. Здача вже влітку, роблять прибудинкову територію! Стан від будівельників:штукатурка стін, розводка електрики, котел,якісні вхідні двері та лічильники на всі комунікації. Закрита територія, достатньо паркомісць. Продаж терміновий, ціна нижча, ніж від забудовника! Телефонуйте для перегляду!
    Риелтор
  • O S N O V A
    97 999 $
    909 $/м²

    Проскуровская ул., 16

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Центр
    2 комнаты
    108 / 43 / 28 м²
    этаж 9 из 10
    вчера
    ID: 41989 3-кімнатна квартира 107,8 м² у самому центрі — Проскурівська 16 (Рукавичка), 9/9 поверх! Топова «золота» локація, ідеальний ремонт «під ключ» з меблями та технікою — заїжджай і живи! Площа: 107,8 м² Поверх: 9 із 9, не кутова Кухня: 28 м² Три балкони + крутий вид на Центр ІДЕАЛЬНИЙ СТАН: - Сучасний ремонт «під ключ» - Усі меблі та техніка залишаються — без додаткових вкладень ЗОЛОТА ЛОКАЦІЯ ЦЕНТР/РУКАВИЧКА: - 2 хв до магазинів, школи, садочків, ТЦ «Сільпо» - Кафе, парки, транспорт — усе під боком - Тихий двір, але центр міста буквально поруч Телефонуйте вже сьогодні — організую перегляд у зручний час!
    Риелтор
  • O S N O V A
    65 000 $
    1 182 $/м²

    Мирный 2-й пер., (Будинок 1)

    1 комната
    55 / 28 / 18 м²
    этаж 5 из 8
    2026 год постройки
    сегодня
    ID: 43392 1к з ремонтом, ще ніхто не проживав. Загальна площа 55 кв.м. Сучасна та стильна квартира По всій квартирі встановлено теплу підлогу, в кімнаті є можливість при потребі встановити радіатор. Суміжний санвузол Будинок розташований у зручному та розвиненому районі з гарною інфраструктурою: поруч школи, дитячі садочки, магазини та зупинки громадського транспорту. Витрати по переоформленню бере на себе власник! Телефонуйте, надам більше інформації!
    Риелтор
  • O S N O V A
    49 000 $
    1 480 $/м²

    Січових стрільців ул., 4

    єОселя єВідновлення Первый Парковый ЖК Grand Royal
    1 комната
    33 / 18 / 7 м²
    этаж 3 из 9
    сегодня
    44169! 1к квартира з ремонтом, Озерна, ЖК Гранд Роял Індивідуальне газове опалення. ЖК Комфорт класу, відеонагляд на території, достатньо паркомісць. Всі меблі та техніка залишаються новим власникам Оформлення мінімальне! Можливий продаж під державні програми. Залишились додаткові питання? Телефонуйте!
    Риелтор
  • O S N O V A
    72 000 $
    965 $/м²

    Старокостянтинівське шоссе, 20/8

    2 комнаты
    75 / 48 / 18 м²
    этаж 2 из 10
    2022 год постройки
    сегодня
    39945 2к Виставка, ЖК Олімпійський, 1 вискоий поверх, фактично 2, 75м2, кухня 18м2, Стан від забудовника: штукатурка стін, розводка електрики, котел. 2 лінія від дороги, тихий, спокійний двір, багато паркомісць. Закритий двір з дитячим майданчиком та крутою локацією. Квартира має гарне та унікальне планування, вікна виходять в двір. Біля будинку будується найбільший ТЦ у Хмельницькому. Ще діє економна переуступка! Є додаткові питання, телефонуйте!
    Риелтор
  • O S N O V A
    64 000 $
    810 $/м²

    Кармелюка ул., 7

    БЕЗ КОМИССИИ Озерная ЖК Avila Gold
    2 комнаты
    79 / 50 / 19 м²
    этаж 8 из 9
    2022 год постройки
    сегодня
    ID: 39035 2 кімнатна квартира на Озерній по вул. Кармелюка в зданому та обжитому будинку! 8 поверх з 9, 79 кв.м. Велика кухня 19 кв. м. Стан від забудовник: штукатурка несучих стін, котел, лічильники, розводка електрики, якісні вхідні двері. Мінімальне переоформлення, без комісії агенства, телефонуйте!
    Риелтор
  • O S N O V A
    47 000 $
    1 324 $/м²

    Нижняя Береговая ул., 3е

    єВідновлення Відеотур Заречье
    1 комната
    36 / 15 / 7 м²
    этаж 1 из 5
    2014 год постройки
    вчера
    1к квартира з власним виходом на вулицю! Цегляний будинок 2014 року. Тепла підлога усюди, де плитка. Індивідуальне газове опалення, двоконтурний котел котел. Індивідуальні лічильники на газ, на воду, на електрику. Всі меблі та техніка залишаються. Можливий продаж під державні програми. Ключі на руках, телефонуйте для перегляду!
    Риелтор
  • O S N O V A
    48 000 $
    787 $/м²

    Мазура Николая ул. (Щербакова), (Будинок 2)

    2 комнаты
    61 / 41 / 16 м²
    этаж 3 из 9
    2026 год постройки
    вчера
    43937 Терміновий продаж! 2кімнатна квартира в ЖК Авіла Ленд по вул. Мазура, Виставка 3 поверх з 10, 61кв, кухня 16 2 секція Стан від забудовника, котел, вхідні двері, розведення електрики, штукатурка несучих стін, завершені фасадні роботи, проводяться внутрішні, встановлюють котли. На етапі здачі! Це найвигідніша пропозиція в цьому ЖК, швидше дзвоніть, поки вона ще є!
    Риелтор
  • O S N O V A
    73 800 $
    1 000 $/м²

    Озёрная ул., 10/1в

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Выставка
    3 комнаты
    74 / 55 / 8 м²
    этаж 6 из 6
    2005 год постройки
    вчера
    Риелтор
  • O S N O V A
    44 000 $
    1 467 $/м²

    Чорновола ул., 110

    БЕЗ КОМИССИИ План
    1 комната
    30 / 18 / 5 м²
    этаж 1 из 4
    вчера
    42854 Затишна однокімнатна квартира 30 кв м, цегляний будинок, опалення централізоване, підігрів води - газова колонка. Перший високий поверх - знизу житловий цоколь, де живуть люди Стан квартри - заїзджай і живи! Мінімальне переоформлення, без комісії агенства Для детальнішої інформації телефонуйте!
    Риелтор
  • O S N O V A
    57 000 $
    1 056 $/м²

    Спортивная ул. (Щорса), 42

    єВідновлення План
    2 комнаты
    54 / 40 / 7 м²
    этаж 10 из 10
    вчера
    Риелтор
  • O S N O V A
    44 000 $
    1 009 $/м²

    Каменецкая ул., 68

    2 комнаты
    44 / 27 / 6 м²
    этаж 1 из 5
    вчера
    43949 Бюджетна 2к квартира в центрі міста біля арки. Найдешевший варіант на ринку! Душева кабіна, сумісний санвузол. Газова колонка. Опалення централізоване. Меблі та техніка в наявності. Металопластикоі вікна. Стан квартири - заїхати і жити. Телефонуйте для запису на перегляд!
    Риелтор
  • O S N O V A
    48 000 $
    984 $/м²

    Миру просп., 42

    єВідновлення Заречье
    2 комнаты
    49 / 38 / 6 м²
    этаж 5 из 9
    вчера
    Риелтор
  • O S N O V A
    50 000 $
    769 $/м²

    Якова Гальчевського ул. (Гайдара), 27/2

    3 комнаты
    65 / 48 / 9 м²
    этаж 3 из 5
    вчера
    ID: 41776 Велика площа\Вдале планування\Цегляна чешка ЗаготЗерно, вул. Гальчевського , 3\5, 65кв, цегла, чешка, найкраще планування, двостороння, великий квадратний хол. Роздільний санвузол, не кутова, два балкони, квартира в житловому стані, але потербує ремонту, дуже тепла, ніхто не проживає. Ключі на руках, телефонуйте для перегляду!
    Риелтор
  • O S N O V A
    104 999 $
    1 694 $/м²

    Старокостянтинівське шоссе, 5/3

    2 комнаты
    62 / 36 / 20 м²
    этаж 9 из 10
    2024 год постройки
    вчера
    43206! 2к, Виставка ,ЖК Олімпійський 3, якісний забудовник, поверх 9/10, площа 62 м2, гарна вмонтована кухня та вітальня в 20 м2. Дорога вбудована техніка (духова шафа, вбудований холодильник, посудомийна машина, пралка, кондіціонер), багато вмонтованих шаф, все робилось для себе\ніхто не проживав!, закритий двір, панорамний вигляд на парк. Достатньо паркомісць, максимально розвинена інфраструктура, будинок 2024 року, відео нагляд, не кутова дуже тепла, тепла підлога коридор, ванна та сан вузол, будинок еліт класу! Ключі на руках, телефонуйте для перегляду!
    Риелтор
  • O S N O V A
    105 000 $
    1 085 $/м²

    Каменецкая ул., 145-А

    3 комнаты
    97 / 50 / 14 м²
    этаж 1 из 11
    2017 год постройки
    вчера
    42855 3 кім квартира, район Південно-Захід, ЖБК Дубас 1 поверх з 11, площа 96,8 м2, житлова 49,6, Сучасний якісний ремонт, робили для себе. Велика вітальня + 2 окремих кімнати, гардеробна кімната, 2 великих лоджії. Тепла підлога: коридор, кухня СВ, лоджії. Закритий двір, достатньо паркомісць, максимально розвинена інфраструктура, відео нагляд, дуже тепла, якісно побудований будинок. Меблі,техніка - по домовленості. Для перегляду телефонуйте!
    Риелтор
  • O S N O V A
    34 500 $
    1 024 $/м²

    Січових стрільців ул., 4

    1 комната
    34 / 18 / 9 м²
    этаж 5 из 9
    2026 год постройки
    вчера
    42707 НАЙДЕШЕВША ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА В ЗБУДОВАНОМУ БУДИНКУ Супер варіант як для життя так і на інвестицію. 1к, Озерна, ЖК , 5 поверх з 10, 33,69м,. Гарне планування, кухня з лоджією. разом 9 м Від забудовника: штукатурка, якісні вхідні двері, розведення електрики, котел, лічильники. Будинок здався у 2026 році, ще діє економна переуступка. Не зволікай, дзвони для перегляду!
    Риелтор
  • O S N O V A
    44 000 $
    1 023 $/м²

    Героїв АТО ул., 7

    БЕЗ КОМИССИИ Раково
    2 комнаты
    43 / 33 / 6 м²
    этаж 5 из 5
    вчера
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00